KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929065
nr 1492 9065
Oidentifierad konstnär. Motiv av bläckfiskarm. Signerad Nicolin, daterad 1994. Olja på duk, Diameter: 50 cm, oramad
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:57:39
26/9 09:34:45